Przedszkole P1 ul.Arctowskiego 1D

Przedszkole P2 Plac św.Anny 1c

Przedszkole P3 ul.Arctowskiego 4

Przedszkole P4 ul.Ziębia 17

Przedszkole P5 ul.Moniuszki 2

Rekrutacja

Rekrutacja na okres lipca i sierpnia 2020 r.

 

Drodzy Rodzice, w tym tygodniu będziemy podejmować kwestię rekrutacji na wakacje. 

W tym celu konieczne będzie wypełnienie stosownej deklaracji. Deklaracja znajduje się poniżej. Proszę ją pobrać i wypełnić. Deklarację składamy w naszych placówkach, które są otwarte (w placówkach składają rodzice dzieci, które tam uczęszczają ) oraz w biurze przy Al. Niepodległości 32. Deklarację można również wypełnić w biurze na miejscu – będzie dostępna. 

Jeśli planujecie Państwo nie posyłanie dzieci w okresie lipca i sierpnia, to bardzo prosimy o poinformowanie swojego nauczyciela o tym fakcie by odnotowano to na liście. 

 

Termin składania deklaracji dla dzieci z naszego przedszkola to od 1-10.06.2020.

 

 

Nasze placówki będą otwarte cały lipiec oraz do 21.08.2020 r. 

Od 24-31.08.2020 będzie jak co roku przerwa techniczna.

Deklaracja 

Kochani Rodzice, 
 W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z procesem rekrutacji prosimy o bezpośredni kontakt z dyrekcją pod numerem telefonu 507639279
Zapraszamy

Przedszkole P6 ul.Budowlanych 156

Przedszkole P7 ul.Niepodlegości 32

Witajcie w Naszej bajce w przedszkolu SportArcie !

 

Wierzymy w to, że podobnie jak nasi absolwenci przeżyjecie z nami wspaniałą przygodę. Przejdziecie droga od maluszka do zerówkowicza, po drodze spędzając mnóstwo przygód i zdobywając mnóstwo umiejętności. Będziecie mieli okazję i możliwości sprawdzić i rozwinąć wszelkie zainteresowania i talenty. "Droga do szkoły" będzie fantastycznym serialem edukacyjnym - sportowo-artystycznym oczywiście z dodatkiem wielu innych dziedzin zainteresowania i potrzeb dziecięcych.

Poniżej do pobrania pliki dla wszystkich rozpoczynających u nas swoją przygodę w SportArcie !

REGULAMIN

REKRUTACJI

DEKLARACJA KONTYNUACJI

Szanowni Rodzice !

 

Od 2017 roku jesteśmy uczestnikiem rekrutacji w systemie miejskich publicznych placówek oświatowych. W związku z tym, aby zrekrutować się do naszej placówki należy wziąć udział w systemie Miejskiego Centrum Oświaty (NABO) zgodnie z tymi samymi wytycznymi co do innych publicznych placówek. 

Oferta przedszkolna zgłoszona w systemie jest przedstawiona na niniejszej stronie internetowej. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy i telefoniczny.

507639279

© 2019 cpt_paul   All Rights Reserved Sportart 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now